• ברוכים הבאים לפורום החדש של חסידות ברסלב

בדיחות ברצף ...

אלזם

New Member
איש הולך עם אשתו בתל-אביב.
פתאום האשה נשכבת על מדרכה וצועקת לבעל: 'מנשה! מותק, מצאתי חניה, רוץ מהר ותקנה אוטו!'

אלזם

New Member
ערס אחד הולך ברחוב,הוא פונה לאיזה איש ושואל אותו איך קוראים לך??? אומר לו האיש: 'לא רוצה להגיד לך'. הערס מתעצבן מוציא רובה בלי לחשוב פעמיים, יורה לו בראש ואומר 'לא רוצה - לא צריך, מחר זה יהיה רשום בעיתון..'

אלזם

New Member
מישהו מתהלך ברחוב כשלפתע הוא שומע צעקה: 'עצור!' האיש שנבהל עצר במקום. פתאום, 2 סנטימטרים לפניו, נופל מקרר. הוא היה כל כך מבולבל ולא הבין מאיפה זה הגיע. לאחר שהתעשת, הוא שאל: 'מי צעק את זה?' לאחר מספר שניותנגשת לקראתו דמות,אנימלאך השומר שלך.פתאום האיש מכניס למלאך השומר שלו אגרוף הישר באף. המלאך שלא הבין את פשר הדבר,קם ושאל: 'למה? כרגע הצלתי את החיים שלך.' שואל אותו האיש בעצבים: 'ואיפה בדיוק היית כשהתחתנתי???'

אלזם

New Member
הרב *מיכאל לסרי* אומר למורה ללשון את הדבר הבא: 'פעם נסעתי לקובוץ בדרך התקלקל לי הצרה אז האוטו שלי עשה חיריק ממול עמד שוטר עשה שורוק ואני נהייתי סגול'. 'פתח תדלת, חטף פתח תרשיונות ואמר לי הקמץ הקטן: למה אתה חולם בנסיעה?! ואני נהייתי משווא נע לשווא נח'

אלזם

New Member
אחד טייל עם חמותו במזח בת'א פתאום חמותו נפלה למים התחילה לטבוע והוא התחיל להתפלל מנחה. באו אליו אנשים ושאלוהו חמותך טובעת ואתה מתפלל מנחה?! ענה להם: כתוב בהלכה להתפלל מנחה לפני שקיעת החמה

אלזם

New Member
נחמה מגיעה לביקור אצל שכנתה שושנה ומגלה שהיא בוכה. 'מה קרה לך שוש? למה את בוכה', נבהלה נחמה. 'דודה שלי מתה', משיבה שושנה בין הדמעות. אני ממש מצטערת לשמוע, מה היה לה?' שואלת נחמה. 'לא משהו רציני, עונה לה שושנה, 'רק דירת חדר וחצי'.

אלזם

New Member
כורדי ערבי ורוסי נידונו למאסר עולם. לפני כניסתם לתא המעצר ניתנה לכול אחד מהם לבקש בקשה אחת. הכורדי ביקש סיגריות וקיבל אלף סטוקים. הערבי ביקש בחורה וקיבל 10 נשים. הרוסי ביקש וודקה וקיבל קונטינר של משקאות חריפים. לאחר 20 שנה פותחים את התא של הערבי פתאום יוצאים משם מלא ילדים... פותחים את התא של הרוסי רואים אותו שתוי חבל'ז... פותחים את התא של הכורדי אז הוא שואל את הסוהר 'יש לך אש?...'

אלזם

New Member
3 משוגעים קבלו גזר דין מוות 'כדי שלא יהיה להם נורא עצוב יכול כל אחד לבחור איך הוא רוצה למות': זריקת רעל, תליה או כסא חשמלי. המשוגע הראשון חשב לעצמו שזריקה זה כואב ותליה זה חנק אז אבחר בכיסא החשמלי. ישב המשוגע על הכסא אבל הכסא היה מקולקל מחוסר ברירה נאלצו לשחרר אותו. המשוגע השני חשב לעצמו שזריקה זה כואב ותליה חונקת אז אבחר בכסא ישב המשוגע על הכסא וגם אז הוא לא פעל וגם הוא שוחרר לחופשי הגיע תורו של המשוגע השלישי לבחור לעצמו איך למות וחשב לעצמו שזריקה זה כואב ושמעתי שהכסא החשמלי מקולקל אז אבחר בתליה

אלזם

New Member
מה עושה פרסי אחרי החופה?
תשובה : מתקן את הכוס....!

------------------------------------------------------------

למה חכמי חלם (אנשים דפוקים) מחיכים בכול פעם שיש ברק ?
תשובה : הם חושבים שמצלמים אותם....!

אשת נח

New Member
פלסטיני סיים את לימודי המשפטים שלו, נכנס למשרד עורכי דין מכובד בתל אביב,
ניגש לבעלים ואמר: "שלום, סיימתי לימודי משפטים והייתי רוצה לעבוד כאן".
הבעלים מסתכל עליו, חושף שני טורי שיניים מבריקות ואומר לו: "וואללה, התקבלת.
אתה רואה את המשרד הזה שאנחנו עומדים בו?".
הפלסטיני מסתכל ואומר לו: "כן".
הבוס אומר לו: "זה מעכשיו שלך". והוא ממשיך:
"בוא איתי למטה". השניים יורדים למרתף, שם עומדת מכונית יגואר נוצצת.
הבוס מראה אותה לפלסטיני: "זה מעכשיו שלך. בוא נעלה שתי קומות".
השניים נכנסים לחדר כושר ענק והבוס אומר לפלסטיני:
"לנוחיותך, יש פה חדר כושר, סאונה, ג'קוזי וחדר פרטי משלך.
חוץ מזה, שתי המזכירות היפהפיות האלה עומדות לרשותך בכל שעה ויעשו בשבילך כל מה שאתה חפץ.
אני מדגיש - כל מה שאתה חפץ".
הפלסטיני לא מאמין למה שהוא רואה ושומע.
הוא פונה אל בוס ואמר לו: "מה, אתה צוחק עלי?".
הבוס מסתכל עליו ואומר: "אתה התחלת".

:rolleyes:

אשת נח

New Member
יהודי בא למסעדה ושאל אם יש כבד קצוץ למנה ראשונה,
אמרו לו אין.
שאל: אולי דג?,
אמרו לו אין.
וככה הוא מנה איזה שש מנות,
וכל פעם אמרו לו אין
ובסוף בעל המסעדה אומר בחיי לא ראיתי יהודי זולל כזה...

אשת נח

New Member
בדיחה יהודית מספרת על שלושה מהגרים יהודים שנפגשים בנמל בהמבורג.
כדרכן של בדיחות, ואולי כדרכם של יהודים, הם מתחילים לשוחח. ''מניין יהודי?'' ,''לאן הולך יהודי?''
הראשון עונה שהוא מפליג לחפש את עתידו באמריקה,
השני נוסע דווקא לפלשתינה.
היהודי השלישי אומר שהוא החליט להגר לג'ונגלים של קניה.
''געוואלד, קניה?!'' נדהמים השניים, ''כל-כך רחוק?!''
''רחוק?'' הוא שואל ביובש, ''רחוק מאיפה?''

אשת נח

New Member
ערב אחד סיפר אינדיאני אחד לנכדו על מאבק שמתרחש בתוך אנשים.

הוא אמר: "בני, המאבק הוא בין שני זאבים בתוך כולנו:
זאב אחד הוא רוע, הוא כעס, קינאה, צער, חרטה, תאוות בצע, יוהרה, רחמים עצמיים, אשמה, עלבון, נחיתות, שקרים, עליונות ואגו.
הזאב השני הוא טוב, הוא הנאה, שלום, אהבה, תיקווה, שלווה, ענווה, טוב לב, נדיבות, אמפטיה, אמת, רחמים ואמונה."

הנכד חשב על זה במשך כדקה ולאחר מכן שאל את סבו: "איזה זאב מנצח?"

האינדיאני ענה בפשטות: "זה שאתה מאכיל"

אלזם

New Member
איש אחד בא אל הרופא ואומר לו : 'דוקטור , יש לי בעיה : כול לילה אני עושה פיפי במיטה !' שואל הרופא :'איך שה קורה ?' אומר האיש :' כל לילה אני חולם שגמד בא אלי ושאל אותי :כבר עשית פיפי ?, וכשאני אומר לו שעוד לא עשיתי - הוא אומר : 'אז תעשה !' אומר הרופא :' בלילה הבא , כשיבוא שוב אותו הגמד וישאל אותך אם כבר עשית פיפי , תגיד לו : ' כן עשיתי '! בלילה שוב מופיע הגמד בחלומו של האיש , ושואל אותו : 'כבר עשית פיפי ?' משיב האיש : 'כן , עשיתי !' שואל הגמד : 'וקקי ?'

אלזם

New Member
המורה אמרה לתלמידים ליכתוב חיבור בנושא : 'אמא יש רק אחת ..!' אחד מהתלמידים רשם : אתמול אימי שלחה אותי להביא לה שלושה ביצים. ניגשתי למקרר ואמרתי לה : ' אמא , יש רק אחת ! '

אלזם

New Member
מנחם רכב על אופניו בגן הציבורי וצעק לעבר אימו : 'אמא , תראי אילו תרגילים אני יודע לעשות ! אמא ,תראי , בלי ידיים ! אמא, תראי ,בלי רגליים ! אההההההההההההההי !!! אמא , תיראי בלי שיניים !'

אלזם

New Member
למה חסידה עומדת על רגל אחת ? תשובה : כי אם היא תרים גם את הרגל השניה היא תיפול.......!

-----------------------------------------------------------------------

למה פרסי הולך עם שמיכה לבנק? תשובה: כדי לחסות את המינוס! מה קורה שמחיגים 001? תשובה : המשטרה מגיעה ברברס.

אלזם

New Member
למשה היתה בעיה : במקום לכתוב ' הלכתי ' הוא היה כותב 'אלחטי' עם שגיאות. יום אחד התרגזה המורה על משה והענישה אותו: היא אמרה לו להשאר בכיתה אחרי הלימודים , ולכתוב על הלוח מאה פעמים את המילה ' הלכתי '. למחרת בבוקר ניכנסה המורה וראתה על הלוח שכולו מחוסה במילה : 'הלכתי' ובתחתית הלוח כתוב : 'למורה : כתבתי על הלוח חמישים פעמים על הלוח את המילה הלכתי ניגמר לי המקום אז אלחטי הביתה.'

אלזם

New Member
איש שמן ואיש רזה יושבים באוטובוס מגיעות 2 זקנות האיש השמן אומר לרזה אולי תקום ותיתן לאחת הזקנות לשבת. הרזה עונה לו אולי אתה תקום ותיתן ל-2 הזקנות לשבת!!

אלזם

New Member
חטפו לפרסי אחד את הבן.. אז החוטפים מתקשרי לנהל משא ומתן. הפרסי שואל: 'הוא אוכל?' החוטפים: 'כן' הפרסי: 'הוא ישן?' החוטפים: 'כן' הפרסי: 'פגעתם בו?' החוטפים: 'לא' הפרסי: 'אז בואו קחו גם את השני!!'

חלק עליון