• ברוכים הבאים לפורום החדש של חסידות ברסלב

גישור וגאולה

liori24

New Member
"ובאו עמים רבים וגויים עצומים לבקש את ה´ צבאות בירושלם ולחלות את פני ה´ " (זכריה ח´ כב).

אחיי היקרים,

כפי שכולנו יודעים יום ה´ קרב (גאולה, משיח בן דוד, מפץ האור הגדול), ועלו בי מחשבות נוקבות האם התקשורים שאנו מקבלים יום יום אכן מקרבים אותנו לגאולה, או שמא מרחיקים אותנו ממנה, והאם אנחנו באמת משמשים כעם סגולה, ואור לגויים.

ישנם תקשורים המדברים על "אלינוס" שכביכול עומד להחליף את ה´, ומבצע איתו "חפיפה" כאילו היו עובדים בבנק, ועל "תם" (מהפיסגה או דובר התשיעייה הסודית J), שכביכול ברא את ה´ ונמצא מעליו ב"היררכיה".

והרי הדיברה הראשונה בעשרת הדיברות אומרת:

"אנכי ה´ אלוהיך... לא יהיה לך אלוהים אחרים על פני"

האם התקשורים הללו, וכן תקשורים עם כביכול "מלאכים וצדיקים יראי ה´ ", שמדברים על "האלה ונוס"- אלילה מן המיתולוגיה הרומית, "הישות גאיה"- אלילת האדמה מן המיתולוגיה היוונית, "אמא אדמה"- אלילה מן השמאניזם האינדיאני, אכן עומדים בקריטריונים המחמירים של הדיברה הראשונה, או שמא מדובר באשליה ומבחן/נסיון עבורנו, כמסופר בתורה בספר דברים פרק יג (חובה לקרוא ולבדוק).

האם באמת יתכן שאנשים אשר אינם חייבים להיות רוחניים כלל (שלא לדבר על אמונה בה´) ולעבור תהליך כלשהו של התקדשות, יכולים לאחר כמה שבועות של קורס תקשור, לשוחח עם מלאכים וצדיקים קדושים, ואפילו ה´ ??? או שמא מדובר בתעתוע??? עד להיכן התמימות יכולה לקחת אותנו?

האם באי קיום הדיברה הראשונה, אנחנו באמת משמשים כעם סגולה ואור לגויים???

או שמא מדובר באשליית אור ואהבה, שאין מאחוריה דבר???

האם אנחנו רוצים, לאחר יותר מ 4000 שנה, להגיע ליום ה´ המסיים (הראשון היה גאולת מצרים ומעמד הר סיני- קבלת לוחות הברית), כששוב אנחנו מרקדים אל מול עגל הזהב (ולשאת בתוצאות כפי שהיה אז) ?, או שמא הפעם נחזור בנו בזמן, ונתחבר לאור ואהבה המתבססים על אמת אחת, וה´ אלוהינו בורא עולם, האחד והיחיד? האם זה באמת כל כך קשה עבורנו? אני מאד מקווה שלא.

יש ביניכם כאלה שוודאי חושבים בשלב זה, שאני איזשהו פנאט דתי שלא מחובר לעידן החדש.

אז זהו, שלא. אני מאסטר ברייקי וזה מסתדר לי מצויין עם אמונה בה´ ולימוד הקבלה. פשוט קראתי את התנ"ך כדי שיהיה לי בסיס מוצק לכניסה לעולם הרוחני, וגיליתי ששום דבר לא באמת השתנה. ה´ אלוהינו הוא אותו אלוהים, עבודת האלילים היא אותה עבודת אלילים, אבל בתחפושת "רוחנית", והמלאך האחראי על העבודה הזרה והעמדה בנסיונות נשאר אותו מלאך (נחשו מי... J).

בימים ההם היה לנו את פרעה הרשע שה´ הקשה את עורפו כל פעם מחדש, על מנת להביא למפלתו המוחלטת, והיום יש לנו את אחמידינאג´ד נשיא איראן, שה´ מקשה את עורפו, ולכן יוצא כל שבוע בהצהרות חדשות להשמדת ישראל, ומתגרה בכל העולם. איך שהוא הולך ליפול ... J

לא לחינם נאמר על משיח בן דוד לעתיד לבוא "ידך בעורף אויבך" (ברכת יעקב אבינו לשבט יהודה, ממנו יוצא המשיח).

הבה ננתץ ביחד את עגלי הזהב "הרוחניים" המקיפים אותנו, ונבקש את ה´ אלוהינו, האחד והיחיד, היה הוה ויהיה, על מנת שנעבור את חבלי המשיח בשלום.

"והיה באחרית הימים יהיה הר בית ה´ נכון בראש ההרים ונשא הוא מגבעות ונהרו עליו עמים: והלכו גוים רבים ואמרו לכו ונעלה אל הר ה´ ואל בית אלהי יעקב וירונו מדרכיו ונלכה בארחתיו כי מציון תצא תורה ודבר ה´ מירושלם: ושפט בין עמים רבים והוכיח לגוים עצומים עד רחוק וכתתו חרבותיהם לאתים וחניתתיהם למזמרות לא ישא גוי אל גוי חרב ולא ילמדו עוד מלחמה: וישבו איש תחת גפנו ותחת תאנתו ואין מחריד כי פי ה´ צבאות דבר… ומלך ה´ עליהם בהר ציון מעתה ועד עולם" (מיכה ד, א-ז).

שמע ישראל ה´ אלוהינו ה´ אחד

חלק עליון