• ברוכים הבאים לפורום החדש של חסידות ברסלב

שאלה לכבוד הרב שליטא

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.

יעלה

New Member
בס"ד

לכבוד הרב שלום

כבוד הרב אני ובעלי מאד שונים עד שלעיתים ניראה לי שקשה לגשר על הפערים ,בנוסף בעלי מתקשה בנושא הכעס ולפעמים גם כועס והורס (הוא אינו מוכן ללכת ליעוץ נישואין) אשמח לעצת הרב מה עושים ?

בתודה

breslav

Member
בעזרהי"ת

שלום

צר לי בצערך, אך יש עצה פשוטה ותמימה שאם תקיימי אותה תראי הצלחה גדולה.

כשהוא פונה אליך בטענות שאת לא בסדר בזה ובזה, ולמה ככה או ככה, אל תנסי לתרץ ולהוכיח
שאת צודקת, וזה לא נכון מה שהוא חושב, פשוט תסובבי את הראש הצידה, או תפני לכיוון אחר ותשתקי!!!

אם תצליחי לעמוד בזה תראי איך הוא הולך ומשתנה. וכמובן שאת אל תבואי בטענת. טענות שיש לך עליו תספרי לפני הקב"ה
והוא יטביע אותם בלבו.

אברהם

יעלה

New Member
בס"ד

תודה כבוד הרב איזו ראיה אלו עצות טובות תבורך מקבלת כל הייסורים באהבה ולמען שמו באהבה תודה

כבוד הרב היקר אם אפשר עוד אחת קטנה : לגבי בני, האם לכבוד הרב טיפ כיצד להקל את דרכו ?

וכן בהיזדמנות זאת ברכה לאימי החולה במחלה וכעת עם חום היכול לסכן חייה אם אפשר ברכת הרב והמלצתו לרפואתה תודה תודה תודה

breslav

Member
בעזרהי"ת

שלום

תרגילי עצמך לדבר עם הקב"ה כל יום ויום. תמצאי איזה פינה שקטה ותספרי לו כל ליבך, מה את מרגישה,

מה עובר עליך, את דאגותייך, את שמחותייך, דברי על הילדים והכל הכל. וגם כשהכל טוב תמשיכי להפגש
עם הקב"ה כל יום ולהודות לו על כל הטוב שעושה עמך.

אם תתמידי בזה תיראי איזה בטחון עצמי יהיה לך ותרגישי שיש לך גב חזק לעבור את החיים. כי הקב"ה

טוב לכל, והוא החבר הכי טוב הכי נאמן והכי אוהב.

בהצלחה

אברהם

יעלה

New Member
בס"ד

כבוד הרב רק לידע כללי הבנתי שיש זיווגים שמבחינת תיקון האישה ותיקון הגבר בזיווג האישה מותאמת שתהיה כנגד הגבר על מנת תקנו ולתקנה וזה בסוד הגילגולים ,אני מבינה שזה זיווג מיוחד ובמכוון לאור המצב לא פשוט אשמח להבהרת תגובת הרב לנידון כי כפי שאמרתי אני ובעלי כל כך שונים וגם בחשיבה הכללית קשה לי למצוא משהו דומה ביננו ממש ממש הפכים ,אשמח אם אפשר להבהרת הרב בנושא זה ,ואם קיים ספר על הנושא שניתן להבין בנוסף מתוכו תודה

breslav

Member
בעזרהי"ת

שלום

אל תחפשי פתרונות מיסטיים לזוגיות ביניכם, אתם נשואים ואתם הכי מתאימים, רק תרעיפי עליו אהבה
והכל יהיה בסדר. אני פונה אליך כי את פנית אלי, אם הוא היה פונה אלי אזי הייתי נותן לו עצה. לכן בינתיים הבית יבוא
להיות בית של אושר אם תפעלי מצידך לעשות את התיקון. ושוב אני אומר, המחשבות המיסטיות זו בריחה ללא-נודע, כי
אינך מוצאת פתרון פשוט לבעיה, והפתרון באמת פשוט כפי שהצעתי לך עד כה. עוד לא ניסית אפילו עצה אחת ממה שאמרתי לך ואת כבר טסה
לפתרונות שבשמים.

בהצלחה

אברהם

יעלה

New Member
בס"ד

תודה לכבוד הרב על כל תשובותיו מיכוןן שקיבלתי תשובה לשאלתי אשמח מבחינת צינעת הפרט אם ניתן למחור הודעותיי בהמון תודה ושבוע טוב.

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חלק עליון