התחבר לפורום בעזרת רשתות חברתיות:

שלום כבוד הרב מדבר ליאור

פורום זה נועד אך ורק לשאלות לרב המתייחסות להבנת הדברים הנאמרים בשיעורי הוידאו והאודיו המופיעים באתר או לשאלות בתחומי החיים השונים, פרנסה, שלום בית, שמחה, אמונה, יאוש, הצלחה וכדומה. וכן למתן עצות בכל ענייני החיים על פי תורתו של רבי נחמן מברסלב.
ניתן גם לקרוא תשובות לשאלות מעניינות על פי חכמתו של רבי נחמן מברסלב זיע"א.

המנהלים: breslav, אלזם

שלום כבוד הרב מדבר ליאור

הודעה שלא נקראהעל ידי lior730 » 15 יולי 2012, 23:17

אני רוצה לדעת איך אני פותח את המזל למה הוא סגור מפרנסה וזיווג אני בן 30 מדבר כול יום עם הבורא , אבל עדין סגור לי הזיווג והפרנסה מה עלי לעשות כבוד הרב?
lior730
משתמש חדש
 
הודעות: 3
הצטרף: 28 מאי 2012, 22:29

Re: שלום כבוד הרב מדבר ליאור

הודעה שלא נקראהעל ידי breslav » 23 יולי 2012, 22:51

בעזרהי"ת

שלום ליאור

התיקון שלך אינו קל, אך עליך להיות חזק ולא להתייאש. כי כפי הקושי והסבל שתעבור לצורך תיקונך כך תזכה לראות את זיו השכינה, לראות את הקב"ה בכל צעד ושעל בחייך. ואתה יודע על איזה סבל אני מדבר כי כבר עכשיו הדמיונות שלך ממררות לך את החיים, תיקון הברית זה תיקון הדעת סילוק הדמיונות שנוצרו על ידי פגם הברית.
מציאת הזיווג, והפרנסה תלויים בברית. ולתקן זאת אינו קל אבל אפשרי. לכן בינתיים אל תטריד את עצמך בשאלת הפרנסה והזיווג כי זה יכביד עליך. תעסוק בתיקונך וממילא הכל יסתדר.
הדבר המרכזי שמחזיר את הדעת לאדם זאת האמונה בה'. לכן תעשה את כל ההשתדלויות לחזק עצמך באמונה. להאמין שאין מחשבה דיבור ומעשה שאינו מהקב"ה, הוא שולט שלטון גמור בך ובי ובכל פרטי הבריאה בלי יוצא מן הכלל. כל מה שיוצא או לא יוצא לפועל הכל ברצונו. וכו' וכו'. להגיד כל זאת זה קל, להפנים את זה ולחיות על פי זה זה קשה. כדי להפנים אמונה זו עליך להרבות ולהרבות בהתבודדות ודבורים עם הקב"ה על כל נושא שבעולם ולא חשוב מה, העיקר לדבר איתו. תשתמש עם תהלים זה נעים ונחמד, ליקוטי תפילות וכו'. תתמיד בקיום המצוות ולימוד התורה בפשטות ולאט לאט יחזור לך הדעת והדמיונות שצברת יסתלקו ממך ותזכה לראות בחייך את האושר של העולם הבא. כי לפום צערא אגרא. ואני מדבר כבעל נסיון שעברתי על בשרי כל זאת וברוך ה' יצאתי מנצח. מספר לך זאת כדי שתדע שאפשר לנצח בגדול.

בהצלחה

אברהם
breslav
משתמש שמח
 
הודעות: 569
הצטרף: 09 ספטמבר 2006, 21:59


חזור אל שאלות לרב אברהם ציון נ"י

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־4 אורחים

cron