• ברוכים הבאים לפורום החדש של חסידות ברסלב

איתותים מבורא עולם, או שלא ?

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.

siiivani349

New Member
שלום כבוד הרב ,
מה שלום כבודו ?

* אני בחורה בת 17 וחצי מחולון , ישלי "חבר" כמו שקוראים לזה, כבר שנה, הוא בן 19 וחצי, מת"א.
אנחנו שומרים נגיעה, ברוך השם .. וביקשתי מבורא עולם כמה פעמים , שהוא יראה לי אם הוא הזיווג שלי או לא ..
בתפילות הראשונות, הייתי רואה ושומעת את השם שלו פה, ושם .. וגם הוא היה רואה ושומע.. את השם שלי.
ואז זה התחיל להתחזק , כי הייתי ממשיכה להתפלל שיראה יותר ויותר..
ואז השבוע , ביקשתי ממש הבורא העולמים , שאם הוא האדם שאני צריכה לחיות איתו 120 (ז"א יותר פירטתי בתפילות) ואמרתי לבורא עולם , בבקשה ממך , שעוד השבוע אני אראה אם הוא הזיווג שלי או לא ..
לאחר כמה ימים , לפתע ראיתי הזמנה שהזמינו את הוריי מוריי ופתחתי אותה, היה כתוב על הכריכה אשת חיל ומשהו יפה כזה.. ואז פתחתי , פתאום ראיתי , לתדהמתי, כך "סיוון ומשה מתחתנים" . שמי ושמו , ביחד. ממש היייתי מאוווושרת , איזה אוושר , בורא עולם שומע את תפיילותיי, מצאתי את הזיווג, ישר עלה חיוך על פניי. :)
וגם ביקשתי שהוא יראה אם אנחנו זיווג , הוא למד תורה אני חושבת , והוא ראה את התאריך הלידה שלי ניראלי, ואז הוא ראה את התאריך העיברי שלו .

וגם אתמול חברה שלי אמרה לי שהיא חלמה עליי, ותיארתי לעצמי שזה עוד איתות מהשם , והיא מספרת לי שהיא חלמה שהיינו בכיתה ואמרתי להם שאני מתחתנת חודש הבא, והם היו בהלם , ושאלו ..
ואמרתי להם שאני אלבש בחתונה מכנס לבן ..
זה גם רמז נכון ?

אני אשמח שתעזור לי כמה שתוכל כבודו ..

* ויש לי עוד שאלה , אני ואחותי ימיי שישי היינו הולכות לשיעור תורה בבית כנסת והבחורה שמעבירה את השיעור היא לא רבנית , והיא קוראת מהזוהר, היא ממש מחזקת , ואני גם פעם אחת יצא לי לקרוא ..
מהסקרנות , כשאני ואחותי יום אחד היינו בבית הכנסת רק אני והיא , קראתי ממנו .
ושאלתי את הזוהר שאלות , כיאלו את בורא עולם , וביקשתי שהיא יכוון אותי, שאלתי אם משה הוא הזיווג שלי , ופתחתי וראיתי כל מיני דברים , ואח"כ העברתי עמוד , וראיתי כמה פעמים את שמה .
זה ניראלי גם איתות כן ?

השאלה היא , האם מותר לי להמשיך ללכת לשיעורים שלה, משום שהיא גם שואלת את הזוהר שאלות וקוראת ממנו, ולפי מה שהבנתי שהרבנית אורית מלשאי מחולון אמרה לי שאסור ללכת אלייה . כי זה אסור .
זה נכון כבוד הרב ?
אשמח שתעזור לי ..

* ועוד שאלה אחרונה : אם אני בבית , ובירכתי על המים , או על משהו שזה ברכת שהכל, בלי ברכה אחרונה אם אני נכנסת להתקלח, ועוד פעם אני צמאה , אני צריכה לברך שוב ? מה המשך זמן של זה ? איך זה הולך ?

סליחה שאני מכבידה עלייך , אשמח שתענה לי במהרה, בתודה רבה !

תזכה למצווות , ולבריאות איתנה .
שהשם ישמח אותך , וישמור ! :)
סיוון מגן .

breslav

Member
בעזרהי"ת

שלום רב
תתחתני עם הבחור במזל טוב כדי לקיים רצון הבורא יתברך הוא הזיווג שלך ותחיי חיים מאושרים.
כדאי לך להפסיק עם ה'איתותים' כי אפשר להשתגע מזה ממש (ראי הוזהרת!). חוץ מזה אפשר ליפול מזה לעבודה זרה של כישוף.
מה שאת עושה עם ה'איתותים' זה חיקוי לרוח הקודש של הצדיקים, לכן כח המדמה יכול להתגבר ולהכניס טעויות ודמיונות גדולים.

לגבי הברכות. כאשר את מברכת על איזה משקה וכוונתך להמשיך לשתות ממנו את יכולה לשתות ממנו כל היום בלי לברך. אבל אם כיוונת לשתות רק כוס אחת את צריכה לברך על הכוס הבאה.

שיהיה בהצלחה
ותקיימי תמים תהיה עם ה' אלוקיך בלי חוכמות מזלות ואיתותים.

אברהם

siiivani349

New Member
שלום וברכה .

למה התכוונת להפסיק ? לבקש מהשם שיאותת ? או עם הזוהר ?
ומה שאתה חושב שלפי מה שהבנת , הוא שלי או לא ? לפי מה שסיפרתי לך .. ?

בתודה רבה ..
תזכה למצווות , השם ישמח אותך . :)

siiivani349

New Member
בס"ד
ויש לי עוד שאלה כבוד הרב ,

הבחור שאני יוצאת איתו שנה (משה) , הוא חייל בצבא, והוא רוצה ממש ממש לצאת מהצבא , ולהיכנס לישיבה , ז"א שיצא מהצבא גם ילך חצי יום ללמוד , וחצי יום לעבוד, כי אי אפשר להתחתן בלי שיש כסף , הרי צריך לעשות השתדלות .
והוא ממש חשב על לברוח , אך הסברתי לו שזה לא נכון ושידבר ויעשה את זה עם רב מוסמך , דיברתי עם מלא רבנים ורבניות , ואמרו לי להגיד לו שלא יברח .
הוא דיבר עם המשק"ית ועם עוד איזה מישהו שם, ואמרו לו שיראו מה יהיה עוד כמה זמן , וכבודו יודע שככול שעובר כמה שיותר זמן , סתם הוא נכנס לניסיונות , ומי יודע גם נפל מהם .
שמעתי שיד לאחים יכול להיות שיכולים לסייע , כבודו מכיר מישהו שיכול לעזור ?

שאלתי היא , האם כבודו מכיר אנשים מוסמכים שיכולים לסייע בעיניין ? זה ממש חשוב ודחוף ...

תודה רבה :)

breslav

Member
בעזרהי"ת

שלום
אני מסופק אם הדיבורים שלי נופלות על אוזניים שמקשיבות. אני אומר לך שוב. תתחתני איתו בלי חוכמות ואפילו שהוא עדיין חייל.
תפסיקי לבקש איתותים לא מה' ולא מהזוהר וכו', את פשוט מסכנת את מוחך בשיגעון כי הקליפות והדמיונות עלולים להשתלט עלייך.

אברהם

siiivani349

New Member
סליחה כבוד הרב ,

תודה רבה , בשורות טובות ,
שבע"ה נזכה לראות את משיח צידקנו יבוא ויגאלנו ברחמים במהרה. :)
כל טוב , ושוב תודה , וסליחה ....

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חלק עליון