• ברוכים הבאים לפורום החדש של חסידות ברסלב

אהבת אמת

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.

elinor0100

New Member
בס"ד
שלום כבוד הרב !
אני מקווה שתוכל אתה לתת לי עצה , זה פשוט מציק לי המון זמן אני חייבת לדעת אם אני טועה ומה עליי לעשות .
לפני כחמש שנים לפני שחזרתי בתשובה הכרתי בחור מקסים בעבודה שלי בהתחלה הוא מצא חן בעיני מאוד ואז שידכו ביננו ויצאנו תקופה , לצערי בזמנו הייתי בחורה שונה ורדפתי אחרי הבלי העולם הזה ואיחו הוא היה בחור פשוט מאוד לא ראיתי תטוב שלו ופגעתי בו מאוד רבנו , אנשים השפיעו עליי לחשוב עליו רעות וכך הסיים הקשר ביננו הוא פגוע ואני חסרת אכפתיות לראות זאת . נסעתי תקופה והתחלתי להתחזק ואז נזכרתי בו רציתי לחזור אליו אבל הוא לא רצה רשמתי לו מכתבים התנצלתי אבל הוא לא היה מוכן להתקרב אליי . המשכתי הלאה לפני שנה ככל שהתחלתי להשתנות ולגלות מה אמיתי בחיים האלה , אתה עוזב את הבלי העולם ומסתכל באמת , הבנתי שעשיתי את טעות חיי , יצאתי עם בחורים מאז אבל איתו אני מרגישה משהו מיוחד שאני הכי שלמה בעולם ושאני הכי חסרה בלעדיו ממש . שגם אם אני אתחתן עם אחר אני לא ארגיש מה שאני מרגישה כלפיו , לפני שנה כמעט התחתנתי ביטלתי חתונה עם בחור שלא התאמנו אבל רק רציתי להתחתן . ושוב הרגשתי שרק אחד אני אוהבת דיברתי וחשפתי את כל רגשותי התנצלתי ואמרתי שהשתנתי יצאנו לפגישה אחת ואז הוא דחה אותי הוא אמר שהוא לא אוהב אותי אלא כאחות .
ויתרתי והמשכתי הלאה אמרתי שמה שאני מרגישה שטיות , היום אנחנו עובדים אחד ליד השני ויוצא לנו לדבר ושוב הרגשות האלה עולים כשאני איתו.מוזר כי אני מרגישה שגם הוא מרגיש משהו אבל אני לא יודעת כבוד הרב .
האם אני טועה ברגש הזה שהוא חזק כ"כ ה אם עליי להמשיך הלאה ולשוח ממנו ומהאשליות שנהיה יחד בסוף ושנועדו להיות יחד.

תודה רבה כבוד הרב

breslav

Member
בעזרהי"ת

שבוע טוב

תתחילי להתנהג הפוך ממה שהתנהגת עד עכשיו.
כלומר אל תראי לו יחס תתנהגי אליו בקרירות אל תראי לו את הרגשות שיש לך אליו תציגי כאילו את מוותרת עליו.
אם עצה זו תהפוך לבו אלייך מה טוב ואם לא חפשי כיוון אחר.
עכ"פ לפני שאת מתחילה בעצה זו דברי עם הקב"ה ותאמרי לו שאת מנסה את העצה הזו ומבקשת ממנו שאם הוא זיווגך האמיתי שישפיע עליו לטובה ואם לא שיוצא אותו מראשך
בהצלחה
אברהם

elinor0100

New Member
שלום כבוד הרב !
טוב , אז השתדלתי באמת לא להתייחס אליו כ"כ ואז הרגשתי שאני רוצה להמשיך הלאה ובאמת להקים בית , איזה מישהי אמרה לי שאני צריכה לבקש מחילה מכל מי שפגעתי בו א פעם בקשר אז התחלתי לכתוב מכתבים כדי להתנתק מהעבר ולפתוח דף חדש וכתבתי גם לו ורשמתי לו סליחה על שפגעתי בו והמכתב עורר אצלו תגובה שהוא בא ונחשף ואמר שהוא אוהב אותי אבל שיש משהו שחוסם אותו מלממש את האהבה הזו , שאיתי הוא היה רוצה להקים בית אבל שהוא לא נמשך אליי כמו שיש בחורות שממש ממש הוא נמשך אליהן ושהוא לא יודע מה זה שחוסם ממנו להיות איתי והוא מבולבל , הוא רוצה ללכת להתייעץ עם רב אבל הוא שאנן ועד שהוא יעשה את זה .
האם עליי לחכות לו , אני מרגישה שרק איתו באמת אני אהיה מאושרת ושלמה .
מה לעשות ?

breslav

Member
בעזרהי"ת

שלום

תחזרי לקרוא את העצה שכתבתי לך בפעם הראשונה ותבצעי אותה ככתבה וכלשונה. אין לי עצה אחרת.
לא להתייחס אליו ולשלוח לו מכתב אהבה זה לא הולך ביחד!
בהצלחה
אברהם

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חלק עליון