• ברוכים הבאים לפורום החדש של חסידות ברסלב

קריאת תיקון הכללי ביום חמישי עברי י"ב טבת תאריך 8.

רות וידאל

New Member
<span style='font-size:14pt;line-height:100%'>בעזרת השם בלי נדר נעשה נצליח

תכניסו את זה טוב טוב לראש ותזכרו :
קריאת תיקון הכללי ביום חמישי עברי י"ב טבת תאריך 8.1.2009 שעה 20:00 להודיע לכולם

בס"ד

להקמא מעפרא שכינתא

לגאולה השלמה ולזכות עמו ישראל

בעזרת השם בלי נדר נעשה נצליח

להקמא מעפרא שכינתא

לכבוד להקמא מעפרא שכינתא

קריאת תיקון הכללי ביום חמישי עברי י"ב טבת תאריך 8.1.2009בשעה 20:00 התיקון הכללי להודיע כל האתרים וגם חברים משפחות וגם עוד עוד עוד כל עם ישראלללל

תיקון הכללי
כלי לשים צדקה לנשמת רבי מאיר בעלי הנס זכותו יגן עלינו אמןן תזכו למצוות שיתקבלו כל התפילותת אמן כן יהי רצון

לא לשכוח בשעה 20:00 התיקון הכללי של האתרים וגם חברים משפחות וגם עוד עוד עוד כל עם ישראלללל
קריאת תיקון הכללי ביום חמישי עברי י"ב טבת תאריך 8.1.2009בשעה 20:00 התיקון הכללי להודיע כל האתרים וגם חברים משפחות וגם עוד עוד עוד כל עם ישראלללל
בואו בהמוניכם !!

לא לשכוח להביא פרוטה לצדקה !!

להביא חברים!!! להודיע לכולם!!!

אפשר להתחיל ע-כ-ש-י-ו....

כולם אומרים את התיקון הכללי לישועת עם ישראל!!!!!

אנחנו נעשה את התיקון הכללי הפורומי הגדול

לישועת עם ישראל לביאת משיח צדקנו ולגאולה שלמה במהרה בימנו אמן!!!

ונבקש שנזכה להחזיק באמונה!!!
אנא הודיעו לכל האנשים הקרובים אליכם (משפחה,חברים ואזור מגוריכם)

....לעתיד , בעת קץ האחרון , יבוא המשיח לגאול את ישראל , ויעורר זה הניגון הנורא בעולם , ועל -ידי -זה יגאל את ישראל ויתקן כל העולם ויגלה לעין כל אלקותו ומלכותו וממשלתו {אב"י הנחל ב-פט}=
נ נח נחמן נחמן מאומן , שאני הוא זה השיר ! בואו אלי ותהיה נעשה אדם , תצא מבהמה לאדם= !
...יוציא מלך המשיח כולם מעוונות הנמשכים מהשקר , ויבטל כוח היצר הרע שיניקתו =מהשקר , ועל -ידי זה ישובו ישראל להשם יתברך , ותבוא הגאלה האחרונה השלמה שאין אחריה גלות , על -ידי משיח צדקנו, עד שכולם ידעו את ה` {אב"י הנחל ב- רכב}
לעתיד יהיה כל העולם אנשי ברסלב ,האש שלי תוקד עד ביאת המשיח !=
אני אין לי מה לעשות בזה העולם כלל, כי בשבילי איני צריך לעשות כלל , רק באתי =לעולם לקרוב נפשות ישראל להשם יתברך , להמשיך להאיר אורו של משיח על ישראל</span>

חלק עליון