• ברוכים הבאים לפורום החדש של חסידות ברסלב

להודיע כל עולם נ נח נחמ נחמן מאומן

רות וידאל

New Member
<span style='font-size:14pt;line-height:100%'><span style='color:green'>
בע"ה בלי נדר בזכות רבנו הקדוש
נא לשמור על קדושת הגליון!

יש שיר חדש שהוא סגולה נפלאה

להצלחה ,לרפואה ,לשמירה ,ולכ ל הישועות!

"נ נח נחמ נחמן מ אומן|

בשנת תרפ"ב {1922} שלח רבי נחמן מאומן מכתב בדרך נס לתלמידו
היקר ר` ישראל בער אודסר ,זיע"א,
עם חתימת הפלא: נ נח נחמן מאומן
את עצמו לעולם:
"כל העולם וכל הממשלה לא יודעים מי אני...."

אני אודיע לכם עכישו מי אני...."

"אני נ נח נחמ נחמן מא ומן "

"אין שום יאוש בעולם כלל!!!!!"

מצוה גדולה להיות בשמחה תמיד !!!

אם האיגרת הזאת משמחת אותך כבר קיימת מצוה גדולה !
הקדוש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך

אף על פי שרוב סודות המכתב המופלא נשארו בידיו של ר` ישראל בעל הפתק זצוק"ל הוא השאיר לעם ישראל שלושה ציווים עיקרים לזכות אותנו בהם

א} "נ נח נחמ נחמן מאומן "
שבכל כוחנו נשתדל לפרסם את השיר "נ נח נחמ נחמן מאומן " כי ככל שנתגלה יותר השם הקדוש הזה ,כן יתרבו הנסיים והנפלאות בעולם

ב}"מלא וגדיש מקו לקו "
למלא את כל בית ישראל והעולם כולו בכתבי רבי נחמן מברסלב זצוק"ל ע"י שכל איש וביתו יתאמצו לרכוש את עיקר ספריו "

ג} "ועלי אמרתי/ האש שלי תוקד עד ביאת המשיח"
כל יהודי בעולם יביע את הזדהותו ורצונו החזק שתתקיים משאלת ליבו של ר` ישראל בעד אודסר ע"ה וזיע"א להעלות את עצמותיו הקדושים של רבי נחמן מאומן לירושלים עיר הקודש ,תובב"א ,כדי שנוכל כולנו להתקבץ אליו ובפרט בערב ראש השנה כי :
"עיקר הגאולה תלויה בזה "
אם גם רצונך לקיים את המצוות הגדולות האלו ,ולקחת את חלקך בבנין החשוב הזה , בבקשה תחזיר{י} תשובה}!
"על ידי הזכרת שמות הצדיקים יכולים להביא שנוי במעשה בראשית כלומר לשנות הטבע , וסימן לדבר אלה תולדות השמים והארץ וכו` ואלה שמות בני ישראל וכו` גזרה שוה ," {ספר המידות אות צדיק חלק שני ב"}

נ נח נחמ נחמן מאומן
אף על פי שרוב סודות המכתב המופלא נשארו בידיו של ר` ישראל בעל הפתק זצוק"ל הוא השאיר לעם ישראל שלושה ציווים עיקרים לזכות אותנו בהם

א} "נ נח נחמ נחמן מאומן "
שבכל כוחנו נשתדל לפרסם את השיר "נ נח נחמ נחמן מאומן " כי ככל שנתגלה יותר השם הקדוש הזה ,כן יתרבו הנסיים והנפלאות בעולם

ב}"מלא וגדיש מקו לקו "
למלא את כל בית ישראל והעולם כולו בכתבי רבי נחמן מברסלב זצוק"ל ע"י שכל איש וביתו יתאמצו לרכוש את עיקר ספריו "

ג} "ועלי אמרתי/ האש שלי תוקד עד ביאת המשיח"
כל יהודי בעולם יביע את הזדהותו ורצונו החזק שתתקיים משאלת ליבו של ר` ישראל בעד אודסר ע"ה וזיע"א להעלות את עצמותיו הקדושים של רבי נחמן מאומן לירושלים עיר הקודש ,תובב"א ,כדי שנוכל כולנו להתקבץ אליו ובפרט בערב ראש השנה כי :
"עיקר הגאולה תלויה בזה "
אם גם רצונך לקיים את המצוות הגדולות האלו ,ולקחת את חלקך בבנין החשוב הזה , בבקשה תחזיר{י} תשובה}!
"על ידי הזכרת שמות הצדיקים יכולים להביא שנוי במעשה בראשית כלומר לשנות הטבע , וסימן לדבר אלה תולדות השמים והארץ וכו` ואלה שמות בני ישראל וכו` גזרה שוה ," {ספר המידות אות צדיק חלק שני ב"}
בס"ד
ספר זה מספר שם

אני נ נח נחמ נחמן מאומן
340 340
מובא בספרים הקדושים שבימות המשיח יתגלה שיר שהוא "פשוט ,כפול ,משולש , מרובע " שהוא שיר הגאולה :" אז יתנהג כל העול כולו על ידי השגחה לבד"{ לקו"ת ח}
בתיקוני הזוהר ,הספר הקדוש של רבי שמעון בר יוחאי זצוק"ל ,כתוב שיש "שם" של "צדיק חי עלמין " חתום על "פתק" ואותו השם הוא הרשימו של שם ה` ....

"בילקוטי מוהר"ן הספר הקדוש של רבי נחמן מברסלב זצוק"ל שעליו אמר רבי נחמן בעצמו שיציאתו לאור היא אתחלתא דגאולה ,כתוב "יש צדיק שהוא היופי והפאר והחן של כל העולם כולו "
"כשזה הצדיק נתגלה ונתפרסם בעולם זה בחינת "שם " דהינו שנתפרסם ויש לו שם בעולם , ובתוך זה השם של הצדיק האמת מלובש ומשותף שמו יתברך , נמצא כשנתגדל יותר שם הצדיק , נתגדל יותר שמו יתברך,,,

היו ב"ה כבר נתגלה הסוד הגנוז מימי בראשית ,והוא כתוב "בספר " של דף אחד ,ובו כתוב |"שם " פשוט , כפול ,משולש , מרובע ,נ נח נחמ נחמן מאומן , שהוא שיר חדש , שיר של משיח , המסוגל לדחות את כל החושך מן העולם ולתקן את הכול ! וכבר ראו ובדקו ,כל אלה שזכו להאמין בפשיטות ותמימות בזה ,את הניסים והנפלאות שזה עשה , כי עיקר היהדות, כפי מה שאמר רבי נחמן ,הוא פשיטות ותמימות,

כתובות אינטרנט נילוות:

<a href='http://www.tapuz.co.il/Communa/DisplayPicture.asp?url=http://CommunaBuilder.tapuz.co.il/UsersFolders/xsxc/images/0409200558276.jpg&link=אני%20נ' target='_blank'>http://www.tapuz.co.il/Communa/DisplayPict...pg&link=אני%20נ</a>

כתובות אינטרנט נלוות:

</span></span>

חלק עליון