• ברוכים הבאים לפורום החדש של חסידות ברסלב

כנסוו...מקווה זה יחזק אותכם:]

אוקיי אז ככה...

אני באה ממשפחה חילונית..
עושים קידוש כל שישי אבל אחר"כ כל אחד יוצא למסיבה לחברים ולא שומרים שבת אבל על הקידוש לא מוותרים...
יום אחד אמא שלי חלתה במחלת הסרטן..
ואחותי לא הבינה מה יש ה' אז למה הוא עושה ככה וכל מיני שאלות...
יום אחד היא הלכה לחברה ושם היהידיד שמתחזק..
והוא אמר לה תבואי איתי אני יקח אותך להרצאה של אמנון יצחק היא אמרה מה אני לא רוצה לשמוע עלזה תראה מה ה' עשה לאמא שלי איך אני ילך להרצאות
אבל בסופו של דבר היא הלכה(שה' רוצה שמישהו יתקרב אליו הוא יצליח :])חחח...
בהרצאה דיברו על צניעות והרב אמר לאחותי שהיא צריכה לקחת צניעות לרפואתה של אמא שלי כי אחותי לא התלבשה צנועה בכלל..היא דיגמנה אותו זמן
אחותי לקחה צניעות לרפואתה ולאט לאט ברוך השם אמא שלי התחילה להיות בריאה יותר ויותר והיא יצאה מהמחלה ברוך השם..
למרות שצניעות זה דבר ממש קשה אחותי לקחה על עצמה להצליחה..ברוך השם
אבל זה היה קשה יש עליות ויש ירידות...אבל המטרה היא לנצח את יצר הרע שתמיד עומד לידינו..
יום אחד אחותי חלמה חלום שיש המון בחורות עם טאיצ'ים והיא רק עם חצאית והן במירוץ והיה שם איש אחד גדול ומפחיד שאמר לה את תפסידי תשימי מכנסיים אחותי אמרה לו ני ינצח אתה תראה ...אחותי התחילה לרוץ למרות שכל הלב שלה בפחד שהיא לא תיפול עם החצאית.. ואז שהיא רצה היא ראתה כביש שלאנגמר ממשיך וממשיך ופתאום היא שמעה קול של מישהי אומר לה תרוצי אל תפחדי את תנצחי..
והיא התעוררה וכך היה אמא שלי הבריאה ברוך השם ואחותי כרגע חרדית כבר 5 שנים מחוברת לרבי נחמן שעשה לנו המון המון ניסים!
ובטח אתם שואלים איך רבי נחמן קשור עכשיו לסיפור..אז ככה..
אני לפני כמה חודשים בסוכות חלמתי על רבי נחמן.. ואומרים שחולמים על צדיק הוא מזמין אותך אליו.. ואני ממש מפחדת ממטוסים ממש לא האמנתי שאני יטוס בחיים אבל התעוררתי והלב שלי כלכך רצה ללכת להרגיש תהרגשה לדעת מזה רבי נחמן מי זה רבי נחמן, ואחרי שבוע כבר הייתי אצלו קודם כל זה חוויה אדירה מרגישים כלכך שמחה ולא רוצים לעזוב לרגע תמקום הקדוש הזה ודבר שני ביקשתי ממנו שאני רוצה להתחזק אבל בדרך אחרת שלא יקרה שוב למשפחה שלי משהו רע..
וכך היה חזרתי לישראל ואחרי שלושה ימים בערך היה הרצאה של אמנון יצחק שוב ביהוד ושם היה ילד חולה סרטן..
והרב שאל מי רוצה לקחת צניעות לרפואתו "מציל נפש אחת יהודית כאילו הציל עולם ומלואו.."
וכך היה שוב לא האמנתי שאני יקום ויגיד אני כי אני הכי ביישנית בעולם אבל כאילו משהו בתוכי אמר לי תקומי ומאז לקחתי על עצמי צניעות לרפואתו ושהצניעות מחזקת מאוד להתקרב לצדיקים האמיתיים רבי נחמן וסבא ישראל ולכל מיני צדיקים אחרים ולהתקרב לתורה הקדושה..
אני מקווה שקצת חיזקתי אותכם
ואני מקווה שנתחזק בעזרת השם כל עם ישראל!!
נ נח נחמ נחמן מאומן elzam002
"אין ייאוש בעולם כלל..":]]

<span style='color:blue'><span style='font-size:14pt;line-height:100%'> elzam002
בת של מלך מלכי המלכים
שירןןןןןןןן clappp אשרייך נשמה טהורה !!!!!!
זכית יש לך זכות גדולה לחזור בתשובה
יהודי צריך זכות כזאת..
שניזכה כל עם ישראל לעשות שתובה אמתית
בשימחה..
שלא נעמוד בנסיונות קשים......
אשרינו שזכינו להתקרב לרבינו....... clappp
elzam002
מאחלת לך המון הצלחה ה' ישמור את צעדייך !!!!</span></span>

רות וידאל

New Member
<span style='color:blue'><span style='font-size:14pt;line-height:100%'> elzam002
בת של מלך מלכי המלכים
שירןןןןןןןן clappp אשרייך נשמה טהורה !!!!!!
זכית יש לך זכות גדולה לחזור בתשובה
יהודי צריך זכות כזאת..
שניזכה כל עם ישראל לעשות שתובה אמתית
בשימחה..
שלא נעמוד בנסיונות קשים......
אשרינו שזכינו להתקרב לרבינו....... clappp
elzam002
מאחלת לך המון הצלחה ה' ישמור את צעדייך !!!!</span></span>

elzam002אשרייך ישר כוחח איזה כוחות

חלק עליון