• ברוכים הבאים לפורום החדש של חסידות ברסלב

תפילה להכנה לאומן

רות וידאל

New Member
<span style='font-size:14pt;line-height:100%'><span style='color:purple'>תפילה להכנה לאומן
בס"ד

תפילה להכנה לאומן

רבונו של עולם מלא רחמים זכני להאמין בכל רמ"ח אברי ושס"ה גידי בצדיק הנורא והקדוש רבנו נחמן בן שמחה ופיגע ותעלה אותי בזכות זה מעלה ,מעלה חיש קל מהרה עד שאזכה להיות באמת צדיק אמתי ואזכה לראות את הרבי בכל תנועה ולהרגיש את רבנו הקדוש והנורא רבנו נחמן בן שמחה בן פיגא בכל נשימה ונשימה ואאמין באמונה שלמה שרבנו הקדוש והנורא רבנו נחמן בן שמחה בן פיגא חי וקים וגופו הקדוש והטהור יותר גדול ויותר קדוש מהנשמה שלי וכל פעם שאזכה לבוא על ערב ראש השנה על קברו הקדוש אאמין באמונה שלמה שהוא רואה אותי ושומע אותי ומרגיש אותו ורוצה לקדשני בכל מיני קדושות ולטהרני בכל מיני טהרות והוא אשר באמת חפץ בטובתי ורוצה בקדושתי ורוצה להמשיך לי נשמות נפלאות אשר עדין לא היו מעולם כי בידו הכול והוא שמסר הקדוש ברוך הוא בידו את הממשלה כאן בעולם הן ברוחניות הן בגשמיות כי מעולם לא פתח את עיניו להתבונן בעולם אפילו כהרף עין ומעולם לא האזין למה שקורה כאן בעולם אפילו כהרף עין וכל מחשבותיו ורצונותיו הקדושים היו דבוקים בך יתברך ועל ידי זה זכה יותר מכל בן תמותה וזכותו הקדוש תעורר את רחמיו שירחם עלי שאתחיל להאמין בו מעתה ועד עולם אמונה שלמה בכל רמ"ח אברי שס"ה גידי נפשי רוחי נשמתי חיתי יחידתי,

</span></span>

חלק עליון