• ברוכים הבאים לפורום החדש של חסידות ברסלב

פרשת השבוע-מפת הדרכים של השבוע

אהרונית

New Member
בס"ד

הבוקר בשעה מוקדמת קיבלתי הודעה טלפונית מהמטופלת שלי .

היא חולה במחלת נפש ואני מטפלת ומדריכה שלה במסגרת פרויקט שנקרא "ידיד נפש"

ההודעה שלה לא דמתה לשום הודעה שקיבלתי ממנה...הרגשתי שהיא במצוקה גדולה.

בהשגחה פרטית היא מתגוררת יחד עם בן זוגה באופן זמני בקיבוץ שכן אצל יהודי יקר בשם עומרי שדה

הגעתי מהר והיא סיפרה לי שחלמה חלום מבעיט...בחלום היא מתה והיא רואה את הלוויתה ואת חבריה מבית ספר יסודי באים להלוויתה...ממש הרגישה שהיא נקברת....השם ירחם

עוד אומר שהאישה היקרה הזו מרגישה מותקפת ע"י חוצנים וישויות שונות שלדבריה מחרבים את כל האברים הפנמיים בגופה...כטיפול היא מתיעצת עם מתקשרת שנתנת לה יעוץ ישיר מפי מדריכיה המלאכים...השם ירחם על כל היהודים היקרים האלה.....

אני מרגישה שהחיבור ביננו נוצר כדי שאקרב אותה אל מהותה היהודית.היא לא משתפת פעולה עם זה.

הבוקר, ביאושה הרב הסכימה להתפלל מתוך תפילת שמונה עשרה את התפילה של"הרואה חלום ונפשו עגומה"....כשחיפשתי בסידור שהיה בבית שכן לא מצאתי את התפילה המוכרת לי
ותחת זו מצאתי תפילה שכותרתה"הטבת חלום"...הגשתי לה...והיא מתחילה להתפלל..עיקר התפילה בארמית

ואז....."ולא אבה השם אלוהיך לשמוע את בלעם ויהפוך השם אלוהיך לך את הקללה לברכה כי אהבך השם.........."

ליבי החל פועם..בחוזקה....אני מכירה את ההשגחה ואת זה שהיא מגיחה אלי בכל פעם ובכל זאת התרגשתי מאוד...הזמן המדויק...של פרשת השבוע בתוך תפילה יהודית שנאמרת פעם ראשונה על ידי יהודיה אבודה..

והקללה שהופכת לברכה הלמך שהופך למלך.

וכל זאת תחת הגג הגשמי של עומרי שדה היקר

מי יתן שתהיה רפואה שלמה לכל חולי עם ישראל
רפואת הנפש רפואת הגוף
ובפרט לאימי גלילה אורבינו
לאיריס...לעומר...ולמרימי..

חלק עליון