• ברוכים הבאים לפורום החדש של חסידות ברסלב

זיווג

אלירז

New Member
בשבעה של סבתא שלי שנפטרה לפני שלוש שנים היה שם מישהו שהעביר את השבעה יעני דתי והוא אמר לי שעוד מעט אני יפגוש את האשה שלי ושיש לה את האות יוד ואלף בשם ושאני מכיר אותה כבר רק לא יודע שהיא אישתי שביקשתי ממנו שיגיד לי מי זאת הוא לא הסכים הוא גם אמר לאשתו של דוד שלי כל מיני דברים על אח שלה שיש לו בעיה ברגל וגם אמר לה את השם שלו זה היה מישהו מקריית ביאליק מבוגר שלומד הרבה בזוהר בקיצור הקטע שלפני שסבתא שלי נפטרה פגשתי מישהי דתייה עושה התבודדות בים הלכתי לטבול בים ודיברנו היא אמרה שקוראים לה אליאנה הקשר בינינו נותק לאחר מכן פגשתי מישהי בשם ליאת גם לה יש יוד ואלף בשם ועם ליאת היה לי כאילו דה ז'ה וו היא הביאה לי דובדובנים והיה לי דה ז'ה בו שהיא כבר הביאה לי את הדובדבנים האלה באותו מקום שהיינו באותה סיטואציה בדיוק מין זיכרון כזה עכשיו אבל הוא אמר שאני כבר מכיר אותה ואת ליאת פגשתי אחרי שהוא אמר לי את זה עוד לא הכרתי אותה עכשיו אני מבולבל אני לא יודע מי משני הנשים היא הזיווג שלי תן לי עצה בבקשה אברהם לפני שפגשתי את ליאת ראיתי כמו חזיון כזה של ידיים של אישה ושל שמלה תלויה על קולב ממש לפני שנרדמתי לא יודע מי מישתהן היא האישה שלי

breslav

Member
בעזרהי"ת

בעזרהי"ת

שלום אלירז

תציע נישואין לליאת ושיהיה בהצלחה גדולה. אתה שכחת והיא כן מוכרת לך.
אם היא מסרבת, תחפש נשים שאין להם את שתי האותיות ביחד י' א' בשם שלהם.

שבת שלום

אברהם

חלק עליון